Cum făceam eu în sesiune 1

Ah, sesiunea! Perioada în care regreți că n-ai dat pe la cursuri sau că nu ți-ai notat cînd proful bălmăjea ceva la tablă… Momentul cînd îți dai seama că nu înțelegi nimic din bibliografie pentru că nu ai fost la seminar și că notițele colegilor sunt ilizibile… Vin și eu cu unele sfaturi, poate ajută pe cineva, cine știe.


Inna și-a făcut unghiile la mine 5

Aseară, Inna a venit la mine să-i fac manichiura. A ieșit bine, cred, ba chiar, în semn de mulțumire, artista mi-a făcut cadou un frumos Porsche alb. Ca biciclist urban ce sunt, m-am bucurat enorm. Video n-am în cele ce urmează, dar text și o poză cu mine și Inna tot vă ofer!