Am văzut trei filme (The Wandering Earth, Stockholm, Hotel Mumbai)
> Terra pornește la drum spre alt sistem solar
> Stockholm, adică prietenia dintre agresor și ostatic
> Mumbai sub teroare, un hotel cu eroi neștiuți
> Terra pornește la drum spre alt sistem solar
> Stockholm, adică prietenia dintre agresor și ostatic
> Mumbai sub teroare, un hotel cu eroi neștiuți
∙ Îngerul spion israelian e prieten cu Egiptul
∙ Fata și robotul, civilizația și sălbăticia
∙ Nu-i așa de ușor să colaborezi cu Escobar
> Ce le mai place vinul doamnelor trecute de prima tinerețe!
> Aurul vine, se duce, se transformă
> Credința, sacrificiul și un regim statal foarte dur